Olimpiada Nationala de fizica - 2009

ONF 2009 | Program | Comisia Centrala | Amplasare | Orasul | Participanti | Solutii si Bareme | Rezultate

Nr.Crt. Nume Functie Unitate Judet
1.  Uliu Florea presedinte Facultatea de Fizica Dolj
2.  Dafinei Adrian vicepresedinte Facultatea de Fizica Bucureşti
3.  Trocaru Sorin vicepreședinte Ministerul Educației Cercetării și Inovării Bucureşti
4.  Ciucu Cristian membru Facultatea de Fizica Bucureşti
5.  Trăistaru Constantin membru C.N. Sfântul Sava Bucureşti
6.  Bunau Dorin membru C.N. Gh. Lazar Sibiu
7.  Patrascu Tudor membru C.N. I.L. Caragiale Prahova
8.  Bararu Ion membru C.N. Mircea cel Batran Constanta
9.  Stoica Victor membru ISMB Bucureşti
10.  Măceşeanu Florin membru Şcoala Ştefan cel Mare Teleorman
11.  Pop Ioan membru C.N. M. Eminescu Satu Mare
12.  Popescu Viorel membru C.N. I.C. Bratianu Argeş
13.  Rus Constantin membru C.N. Liviu Rebreanu Bistrita
14.  Talpalaru Seryl membru C.N. Emil Racovita Iaşi
15.  Negrea Gabriel membru C:N. Gh. Lazăr Sibiu
16.  Haralamb Dorel membru C.N. Petru Rares Neamţ
17.  Toma Ion membru C.N. Mihai Viteazul Bucureşti
18.  Ion Ionel membru ISJ Ilfov Ilfov
19.  Corega Constantin membru C.N. E. Racovita Cluj
20.  Sandu Mihail membru Liceul Economic Vâlcea
21.  Davidescu Delia membru CNCEIP Bucureşti
22.  Liviu Blanariu membru C.N.C.E.I.P. București
23. Barbulescu Florina membru C.N.C.E.I.P. București
24.  Szasz Francisc membru C.N. Mihai Eminescu Satu Mare
25.  Faluveghi Ervin membru C.N."Silvana" Sălaj
26.  Ilie Stavar membru Liceul Teoretic Urziceni Ialomiţa
27.  Ionita Nicolae membru C.N. Radu Greceanu Olt
28.  Goşa Marius membru Lic."St.L.Roth" Mediaş Sibiu
29.  Dobrescu Corina membru C.N. Tudor Vianu Bucureşti
30.  Paunescu Victor membru Grup Scolar Ind. Dacia Bucureşti
31.  Stan Florina membru C.N. Tudor Vianu Bucureşti
32.  Dinica Livia membru I.S.M.B. Bucureşti
33.  Pop Vasile membru C.N. Gh. Sincai Maramureş
34.  Perjoiu Rodica membru C.N. C. Negruzzi Iaşi
35.  Miron Cristinel membru C.N. E. Racovita Iaşi
36.  Ilea Carmen membru C.N. Liviu Rebreanu Bistrita
37.  Gavrilă Constantin membru C.N. Sfântul Sava Bucureşti
38.  Chirila Sorin membru Grup Scolar A. Iancu Alba
39.  Arici Liviu membru C.N. Nicolae Balcescu Braila
40.  Chirila Dan membru C.N. Informatica Brasov
41.  Cernauteanu Adrian membru C.N. Carol I Dolj
42. Ene Ecaterina membru Liceul Teoretic Urziceni Ialomiţa
43. Rusu Octavian membru C.N. Sfântul Sava Bucureşti
44.  Drăgan Mihai membru C.N. Al.Odobescu Piteşti Argeş
45.  Antonescu Carmen membru Lic Artă Târgovişte Dâmboviţa
46.  Butuşină Florin membru C.N. Simion Bărnuţiu Şimleul Silvaniei Sălaj
47.  Plitan Petrică membru CN  „V. Lucaciu” Baia Mare Maramureş
48.  Luciu Alexandrescu membru Colegiul Naţional "Dr. Ion Meşotă" Brașov
49.  Măgheruşan Larisa membru Şcoala de Arte şi Meserii „Ion Mincu” Deva Hunedoara
50.  Mastan Titu membru C N de Informatica „Grigore Moisil” Brașov
51.  Cardoş Dorina membru Grup Şcolar „Unio” Satu Mare Satu Mare