Rezultate biologie - Lahovary.Ro



Rezultate concursuri


Rezultate obţinute de elevii Colegiului Naţional Alexandru Lahovari la concursuri şi olimpiade:


Listă olimpici naţionali biologie
    Nivel olimpiadă sau concurs
  • N0 - olimpiadă sau concurs de nivel internaţional
  • N1 - olimpiadă sau concurs de nivel naţional
  • N2 - olimpiadă sau concurs de nivel interjudeţean
  • N3 - olimpiadă sau concurs de nivel judeţean


REZULTATE BIOLOGIE

Anul 2012 | Anul 2011 | Anul 2010 | Anul 2009 | Anul 2008 | Anul 2007 | Anul 2006 | Anul 2005 | Anul 2004 | Anul 2003 | Anul 2002 | Anul 2001 | Anul 2000 | Anul 1999 | Anul 1994


CONCURS Nivel Data Nume si prenume Clasa Premiu Profesor Obsv.
ANUL 1994              
OJ Biologie N3 1994 Tofan Iuliana 12 E I Tuică Elena  
N3 1994 Sparleanu Diana 12 E II Tuică Elena  
ANUL 1999              
OJ Biologie N3 1999 Zamfiroiu Bogdan 9 F I Soceanu Maria  
ON Biologie N1 1999 Zamfiroiu Bogdan 9 F III Soceanu Maria  
N1 1999 Ion Felicia Silvana 11 C m    
ANUL 2000              
OJ Biologie N3 2000 Zamfiroiu Bogdan 10 F I Soceanu Maria  
ON Biologie N1 2000 Zamfiroiu Bogdan 10 F III Soceanu Maria  
ANUL 2001              
OJ Biologie N3 2001 Zamfiroiu Bogdan 11 F I Soceanu Maria  
ON Biologie N1 2001 Zamfiroiu Bogdan 11 F III Soceanu Maria  
ANUL 2002              
Conc jud Proiecte mediu N3 2002 Ploaie Gheorghe jr. 10 I Ploaie Gheorghe  
Conc naţ. Proiecte mediu N1 2002 Ploaie Gheorghe jr. 10 M Ploaie Gheorghe  
ANUL 2003              
OJ Biologie N3 2003 Mocanu Anca 9 II Tuică Elena  
N3 2003 Scrobota Magda 9 II Tuică Elena  
N3 2003 Pătraşcu Alexandra 11 C II Răduţoiu Maria  
N3 2003 Predescu Lucian 11 III Răduţoiu Maria  
Conc. Jud. Proiecte de mediu N3 2003 Ploaie Gheorghe jr. 11 I Ploaie Gheorghe  
N3 2003 Ploaie Gheorghe jr. 11 I+med de aur Ploaie Gheorghe  
ANUL 2004              
OJ Biologie N3 2004 Ciuca Cristina 9 II Chielcea Gabriela  
N3 2004 Ruxandra Iulia 12 C I Radu Emilia Calif ON
ANUL 2005              
OJ Biologie N3 2005 Drăgulescu Teodora 10 II Tuică Elena  
N3 2005 Ciuca Cristina 10 I Stămulescu Ioana Calif ON
N3 2005 Buleteanu Gabriela 12 D III Giubelan Olimpia  
ANUL 2006              
OJ Biologie N3 2006 Baciu Ioana 10 II Tuică Elena  
N3 2006 Ciuca Cristina 11 F I Stămulescu Ioana Calif ON
Sesiunea naţională de comunicări ştiinţifice
ale elevilor la biologie
faza judeţeană
N3 2006 Roua Alexandra 11 I Ploaie Gheorghe Calif ON
ANUL 2007              
OJ Biologie N3 2007 Marcu Adelaida 9 I Tuică Elena Calif ON
N3 2007 Trucmel Diana 10 I Soceanu Maria Calif ON
ON Biologie N1 2007 Marcu Adelaida 9 Menţiune Tuică Elena
Sesiunea naţională de comunicări ştiinţifice
ale elevilor la biologie
faza judeţeană
N3 2007 Ghioca Emilia 11 I Ploaie Gheorghe Calif ON
ANUL 2008              
Sesiunea naţională de comunicări ştiinţifice
ale elevilor la biologie
faza naţională
N1 2008 Cruceru Victoria 11 I Ploaie Gheorghe
OJ Biologie N3 2008 Marcu Adelaida 10 I Tuică Elena Calif ON
N3 2008 Barbu Raluca 11 I Soceanu Maria Calif ON
N3 2008 Stoian Sorin 11 II Ploaie Gheorghe
N3 2008 Patrulescu Irina 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2008 Lisandru Ionela 12 Mentiune Ploaie Gheorghe
ON Biologie N1 2008 Marcu Adelaida 10 Premiu special Tuică Elena
N1 2008 Barbu Raluca 11 Premiu special Soceanu Maria
ANUL 2009              
Sesiunea naţională de comunicări ştiinţifice
ale elevilor la biologie
faza naţională
N1 2009 Ninciuleanu Claudia 11 I Ploaie Gheorghe
OJ Biologie N3 2009 Marcu Adelaida 11 I Tuică Elena Calif ON
N3 2009 Ariciu Diana 9 Mentiune Ploaie Gheorghe
ANUL 2010              
OJ Biologie N3 2010 Ariciu Diana 10 I Ploaie Gheorghe Calif ON
N3 2010 Paunescu Teodor 10 II Ploaie Gheorghe
N3 2010 Toma Florentina 10 III Ploaie Gheorghe
ANUL 2011              
OJ Biologie N3 2011 Toma Florentina 11 I Ploaie Gheorghe Calif ON
N3 2011 Olaru Soare Florin 11 II Ploaie Gheorghe
N3 2011 Nasturica Eliza 10 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Angheluta Roxana 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Dospina Adnana 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Dugulan Denisa Elena 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Ciortu Radu Mihail 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Chiriloaie Marin Sebastian 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Ariciu Diana 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
N3 2011 Avram Gabriel 11 Mentiune Ploaie Gheorghe
Sesiunea naţională de comunicări ştiinţifice
ale elevilor la biologie
faza judeţeană
N3 2011 Ariciu Diana 11 I Ploaie Gheorghe Calif ON
N3 2011 Mutu Andreea 11 I Ploaie Gheorghe Calif ON
Sesiunea naţională de comunicări ştiinţifice
ale elevilor la biologie
faza naţională
N1 2011 Ariciu Diana 11 I Ploaie Gheorghe
N1 2011 Mutu Andreea 11 M Ploaie Gheorghe
ANUL 2012              
OJ Biologie N3 2012 Olaru Soare Florin 12 I Ploaie Gheorghe Calif ON
N3 2012 Georgescu Nicoleta Diana 10 II Ploaie Gheorghe Calif ON