Rezultate biologie - Lahovary.Ro



Rezultate concursuri


Rezultate obţinute de elevii Colegiului Naţional Alexandru Lahovari la concursuri şi olimpiade:


    Nivel olimpiadă sau concurs
  • N0 - olimpiadă sau concurs de nivel internaţional
  • N1 - olimpiadă sau concurs de nivel naţional
  • N2 - olimpiadă sau concurs de nivel interjudeţean
  • N3 - olimpiadă sau concurs de nivel judeţean


REZULTATE FIZICĂ

Anul şcolar 2016-2017 | Anul şcolar 2015-2016 | Anul şcolar 2014-2015 | Anul şcolar 2013-2014 | Anul 2010 | Anul 2009 | Anul 2008 | Anul 2007 | Anul 2006 | Anul 2005 | Anul 2004 | Anul 2003 | Anul 2002 | Anul 2001 | Anul 2000 | Anul 1999 | Anul 1998 | Înainte de anul 1998


AN ŞCOLAR 2016-2017              
Concurs Nume elev Prenume elev Clasa Premiu Profesor
Olimpiada de fizică - faza naţională Draghici Ancuta X A Medalie de bronz Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza naţională Biu-Pîslaru Andrei X C Menţiune de onoare Anca Udrea
Olimpiada de astronomie faza nationala Eillen Radu XI A Medalie de bronz Marin Săndulescu
Olimpiada de astronomie faza nationala Eillen Andrei XII A Medalie de bronz Daniela Cârstea
Concursul interjudeţean de fizică "Liviu Tătar" Roşianu Constantin XI C Premiul II Anca Udrea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Eillen Andrei XII A Premiul I Daniela Cârstea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Maracine Alexandra XII A Premiul I Anca Udrea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Vilculescu Mihai XII A Premiul I Daniela Cârstea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Eillen Radu XI A Premiul I Marin Săndulescu
Concursul de fizică PHI - faza naţională Roşianu Constantin XI C Premiul I Anca Udrea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Joica Daniel XII F Premiul II Anda Ciobanu
Concursul de fizică PHI - faza naţională Micle Sergiu XII A Premiul III Daniela Cârstea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Paraschiva Mihai XII A Premiul III Daniela Cârstea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Tolea Elena XII E Premiul III Anda Ciobanu
Concursul de fizică PHI - faza naţională Dragutescu Mihai XII A Premiul III Daniela Cârstea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Biu Andrei XI C mentiune Anca Udrea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Carceag Andreea XII F Mentiune Anda Ciobanu
Concursul de fizică PHI - faza naţională Hodoroaga Ionut XII A Mentiune Daniela Cârstea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Necsoiu Andrei XII F Mentiune Anda Ciobanu
Concursul de fizică PHI - faza naţională Draghici Ancuta X A Mentiune Anca Udrea
Concursul de fizică PHI - faza naţională Busaga Andreea X A Mentiune Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Draghici Ancuta X A Premiul II
Calificat naţională
Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Busaga Andreea X A Mentiune Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Biu Andrei XI C Premiul I
Calificat naţională
Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Roşianu Constantin XI C Premiul II
Calificat naţională
Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Eillen Andrei XII A Premiul I
Calificat naţională
Daniela Cârstea
Olimpiada de astronomie faza judeteana Eillen Radu XI A Premiul I
Calificat naţională
Marin Săndulescu
Olimpiada de astronomie faza judeteana Eillen Andrei XII A Premiul II
Calificat naţională
Daniela Cârstea
AN ŞCOLAR 2015-2016              
Concurs Nume elev Prenume elev Clasa Premiu Profesor
Olimpiada de fizică - faza naţională Eillen Andrei XI A Medalie de bronz Daniela Cârstea
Olimpiada de fizică - faza naţională Biu-Pîslaru Andrei X C Menţiune specială Anca Udrea
Olimpiada de astronomie faza nationala Eillen Radu X A Menţiune specială Marin Săndulescu
Olimpiada de astronomie faza nationala Eillen Andrei XI A Menţiune specială Daniela Cârstea
Olimpiada "Ştiinţele Pământului" - faza naţională Biu-Pîslaru Andrei X C Menţiune specială Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Draghici Ancuta X A Premiul II
Calificat naţională
Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Busaga Andreea X A Mentiune Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Biu Andrei X C Premiul II
Calificat naţională
Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Roşianu Constantin X C Premiul I
Calificat naţională
Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Eillen Andrei XI A Premiul I
Calificat naţională
Daniela Cârstea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Eillen Radu X A Premiul III Marin Săndulescu
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Drăghici Anca IX A Menţiune Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Buşagă Andreea IX A Menţiune Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Diaconu Eduard X C Menţiune Anca Udrea
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Duţă Florin VII A Menţiune Anca Udrea
AN ŞCOLAR 2014-2015              
Concurs Nume elev Prenume elev Clasa Premiu Profesor
Olimpiada de fizică - faza naţională Rosianu Constantin IX C Medalie de bronz Udrea Anca
Olimpiada de Fizica etapa nationala Eillen Andrei X A M Carstea Daniela
Olimpiada de Astronomie si Astrofizica etapa nationala Eillen Andrei X A M Carstea Daniela
Olimpiada de Astronomie si Astrofizica etapa nationala Eillen Radu IX A M Sandulescu Marin
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Rosianu Constantin IX C  Premiul I Udrea Anca
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Popa  Stefan  XII A Premiul I Udrea Anca
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Biu Andrei IX C Mentiune Udrea Anca
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Diaconu Eduard IX C Mentiune Udrea Anca
Olimpiada de fizică - faza judeţeană Maracine Alexandra X D Mentiune Udrea Anca
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Eillen Andrei X A II Carstea Daniela
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Mateescu Petru IX A II Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Veltan Gabriel XII D III Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Ghimis Cristian IX A III Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Jianu Teodora X C III Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Eillen Radu IX A M Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Giugioiu Marian IX B M Carstea Daniela
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Proteasa Vlad IX A M Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Carceag Teodora XI C M Sandulescu Marin
Olimpiada de Fizica etapa judeteana Marica Ioana XI C M Sandulescu Marin
Olimpiada de Astronomie si Astrofizica etapa judeteana Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Olimpiada de Astronomie si Astrofizica etapa judeteana Eillen Radu IX A II Sandulescu Marin
Concursul Naţional „Paşi pe urmele lui Edison” Stoica Marian XI A Premiul III Udrea Anca
Concursul National "Pasi pe urmele lui Edison" Eillen Andrei X A III Carstea Daniela
Concursul National "Pasi pe urmele lui Edison" Eillen Radu IX A III Sandulescu Marin
Concursul National de Fizica si Astrofizica Eillen Andrei X A II Carstea Daniela
Concursul National de Fizica si Astrofizica Eillen Radu IX A II Sandulescu Marin
Concursul National Phi Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Concursul National Phi Veltan Gabriel XII D I Sandulescu Marin
Concursul National Phi Giugioiu Marian IX B I Carstea Daniela
Concursul National Phi Eillen Radu IX A II Sandulescu Marin
Concursul National Phi Mateescu Petru IX A II Sandulescu Marin
Concursul National Phi Jianu Teodora X C II Sandulescu Marin
Concursul National Phi Luca Delia X C II Sandulescu Marin
Concursul National Phi Carceag Teodora XI C II Sandulescu Marin
Concursul National Phi Marica Ioana XI C III Sandulescu Marin
Concursul National Phi Plescan Bianca XI C III Sandulescu Marin
Concursul National Phi Darla Cristian X C III Sandulescu Marin
Concursul National Phi Hodoroaga Ionut X A III Carstea Daniela
Concursul National Phi Chitoiu Andreea XI C M Sandulescu Marin
Concursul National "Astazi mici, maine cercetatori" Eillen Andrei X A II Carstea Daniela
Concursul National "Astazi mici, maine cercetatori" Eillen Radu IX A II Sandulescu Marin
Concursul National al Stiintei: Optica Geometrica Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Concursul National al Stiintei: Optica Geometrica Eillen Radu IX A I Sandulescu Marin
Festivalul Stiintei "Stiinta pentru toti, o bucurie pentru fiecare" Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Festivalul Stiintei "Stiinta pentru toti, o bucurie pentru fiecare" Eillen Radu IX A I Sandulescu Marin
Festivalul Stiintei "Stiinta pentru toti, o bucurie pentru fiecare" Gugulici Robert IX A I Sandulescu Marin
Festivalul Stiintei "Stiinta pentru toti, o bucurie pentru fiecare" Profeanu Eduard IX A I Sandulescu Marin
Concursul National de Stiinta si Tehnologie Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Concursul National de Stiinta si Tehnologie Eillen Radu IX A I Sandulescu Marin
Concursul National de Fizica Aplicata Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Concursul National de Fizica Aplicata Eillen Radu IX A I Sandulescu Marin
Concursul National de Astronomie "Sub cerul Astral al Deltei" Eillen Andrei X A I Carstea Daniela
Concursul National de Astronomie "Sub cerul Astral al Deltei" Eillen Radu IX A I Sandulescu Marin
Concursul Naţional Ştiinţele pământului
faza judeţeană
Popa Stefan XII A Premiul II Udrea Anca
Concursul Naţional „Ştiinţă şi tehnică” Stoica Marian XI A Premiul II Udrea Anca
Concursul naţional „TOP FIZ” Rosianu Constantin IX C Mentiune Udrea Anca
Concursul naţional „TOP FIZ” Biu Andrei IX C Mentiune Udrea Anca
Concursul interjudeţean „Liviu Tătar” Rosianu Constantin IX C Premiul I Udrea Anca
Concursul interjudeţean „Liviu Tătar” Biu Andrei IX C Premiul II Udrea Anca
Concursul interjudeţean „Liviu Tătar” Eillen Radu IX A Premiul III Sandulescu Marin
Concursul interjudeţean „Liviu Tătar” Eillen Andrei X A Premiul III Carstea Daniela
AN ŞCOLAR 2013-2014              
Concurs Nume elev Prenume elev Clasa Premiu Profesor
Olimpiada de fizica - etapa judeteana Eillen Andrei IX A II Carstea Daniela
Olimpiada de astronomie si astrofizica - etapa judeteana Eillen Andrei IX A III Carstea Daniela
Concursul national Phi Eillen Andrei IX A II Carstea Daniela
Olimpiada de astronomie si astrofizica- etapa nationala Eillen Andrei IX A Mentiune de onoare Carstea Daniela

Pâna in anul 1998
             
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
ON fizică n1   Comsa Bogdan   II Balu Ioan  
ON fizică n1   Stoica Cristian   I Balu Ioan  
ON fizică n1   Copcă Narcis   m Balu Ioan  
ON fizică n1   Tanase Edmond   2 m Balu Ioan  
ON fizică n1   Florea Marica   3 m Balu Ioan  
ON fizică n1   Balu Lucian   III, m Balu Ioan  
ON fizică n1   Andronache Gabriela   m Balu Ioan  
ON fizică n1   Popescu Daniel   m Balu Ioan  
ON fizică n1   Cornilescu Gabriel   m Balu Ioan  
ON fizică n1   Borac Silviu   III, 3 m Balu Ioan 2 selectari în lot
O Internaţ. fizică n0   Borac Silviu   III Ioan Balu  
ON fizică n1   Bogdan Alexandru   I Berciu Daniela  
ON fizică n1   Vasilescu Bogdan   III Berciu Daniela  
ON fizică n1   Vasilescu Bogdan   m Berciu Daniela  
ON fizică n1   Piroska Gabriela   m Pupăză Gheorghiţa  
ON fizică n1   Piroska Gabriela   p.s. Pupăză Gheorghiţa  
ON fizică n1   Coşerea Tudor   II Pupăză Gheorghiţa  
ON fizică n1   Coşerea Tudor   II Pupăză Gheorghiţa  
ON fizică n1   Coşerea Tudor   I Pupăză Gheorghiţa  
ANUL 1998              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 1998 Ghitulescu Anca   I Pupăză Gheorghiţa  
n3 1998 Moşteanu Ionuţ   II Pupăză Gheorghiţa  
n3 1998 Koptz Radu   III Pupăză Gheorghiţa  
ON fizică n1 1998 Ghitulescu Anca   m Pupăză Gheorghiţa  
n1 1998 Moşteanu Ionuţ   m Pupăză Gheorghiţa  
n1 1998 Kopetz Radu 11 A m Pupăză Gheorghiţa  
ANUL 1999              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 1999 Săndulescu Bogdan 9 A I Pupăză Gheorghiţa  
ON fizică n1 1999 Tugneanu Iulia 8 C II Cârstea Daniela  
n1 1999 Săndulescu Bogdan 9 A III Pupăză Gheorghiţa  
ANUL 2000              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2000 Săndulescu Bogdan 10 A I Pupăză Gheorghiţa  
n3 2000 Rizescu Andrei   m    
"Evrika" n1 2000 Mihai Marin 9 B III, m Udrea Anca  
n1 2000 Rizoiu Andrei 8 A III Udrea Anca  
ON fizică n1 2000 Marin Mihai Alexandru 7 D I Udrea Anca  
n1 2000 Găinuşe Bogdan Alina 7 A III Cârstea Daniela  
n1 2000 Funar Alexandru 8 II Cârstea Daniela  
n1 2000 Tugneanu Iulia 9 D m Cârstea Daniela  
n1 2000 Săndulescu Bogdan 10 A II Pupăză Gheorghiţa  
n1 2000 Vasilescu Bogdan 11 B II Berciu Daniela  
ANUL 2001              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2001 Săndulescu Bogdan 11 A I Pupăză Gheorghiţa  
"L.Tatar" n2 2001 Tugneanu Iulia 10 D II Cârstea Daniela  
n2 2001 Funar Alexandru 9 A III Cârstea Daniela  
n2 2001 Vad George Daniel 9 A II, III Cârstea Daniela  
ON fizică n1 2001 Răducanu Bogdan 7 B I Cârstea Daniela  
n1 2001 Tomescu Andrei 7 B m.s. Cârstea Daniela  
n1 2001 Marin Mihai Alexandru 8 D II Udrea Anca  
n1 2001 Găinuşe Bogdan Alina 8 A III Cârstea Daniela  
n1 2001 Gratie Diana 8 D III Udrea Anca  
n1 2001 Vad George Daniel 9 A III Cârstea Daniela  
n1 2001 Tugneanu Iulia 10 D m Cârstea Daniela  
n1 2001 Săndulescu Bogdan 11 A II Pupăză Gheorghiţa  
ANUL 2002              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2002 Săndulescu Bogdan 12 A I Pupăză Gheorghiţa  
n3 2002 Danciu Lorena 11 A m    
"L.Tatar" n2 2002 Tugneanu Iulia 11 D III Cârstea Daniela  
n2 2002 Vad George Daniel 10 A III Cârstea Daniela  
"Evrika" n1 2002 Răducanu Bogdan 8 B II Cârstea Daniela  
n1 2002 Găinuşe Alina 9 C II Udrea Anca  
"Lumina PHysics" n1 2002 Găinuşe Alina 9 C M Udrea Anca  
ANUL 2003              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2003 Alexandru Radut 9 A I Cârstea Daniela  
n3 2003 Nechifor Alexandru 9 B II Pupăză Gheorghiţa  
n3 2003 Răducanu Bogdan 9 A III Cârstea Daniela  
n3 2003 Găinuşe Bogdan Alina 10 C I Udrea Anca  
n3 2003 Marin Mihai 10 D II Udrea Anca  
n3 2003 Andrei Badea 10 D III Udrea Anca  
n3 2003 Rizoiu Andrei 11 B I Udrea Anca  
n3 2003 Ochescu Cătălin 11 B II Udrea Anca  
"L. Tatar" n3 2003 Răducanu Bogdan 9 A II Cârstea Daniela  
n3 2003 Găinuşe Bogdan Alina 10 C II Udrea Anca  
n3 2003 Andrei Badea 10 D III Udrea Anca  
n3 2003 Rizoiu Andrei 11 B p.s. Udrea Anca  
"Evrika" n1 2003 Răducanu Bogdan 9 A II Cârstea Daniela  
"Lumina PHysics" n1 2003 Răducanu Bogdan 9 A ms Cârstea Daniela  
ON fizică n1 2003 Găinuşe Bogdan Alina 10 C m Udrea Anca  
n1 2003 Marin Mihai Alexandru 10 D m Udrea Anca  
n1 2003 Răducanu Bogdan 9 A p.s. Cârstea Daniela  
ANUL 2004              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2004 Udrea Mircea 9 A I Udrea Anca Calif. ON
n3 2004 Răducanu Bogdan 10 A I Cârstea Daniela Calif ON
n3 2004 Dumitraşcu Cezara 10 C II Săndulescu Marin Calif ON
n3 2004 Nechifor Alexandru 10 B II Pupăză Gheorghiţa Calif ON
n3 2004 Găinuşe Bogdan Alina 11 C I Udrea Anca Calif ON
n3 2004 Marin Mihai 11 D II Udrea Anca Calif ON
n3 2004 Niculescu Cristina 11 C III Udrea Anca  
n3 2004 Pătraşcu Alexandra 12 C I Udrea Anca Calif ON
"Evrika" n2 2004 Răducanu Bogdan 10 A II Cârstea Daniela  
n2 2004 Găinuşe Bogdan Alina 11 C II Udrea Anca  
ON fizică n1 2004 Udrea Mircea 9 A m Udrea Anca  
ON fizică n1 2004 Găinuşe Bogdan Alina 11 C m Udrea Anca Calif in lotul
            lărgit pt. OIF
ON fizică n1 2004 Răducanu Bogdan 10 A m.s. Cârstea Daniela  
n1 2004 Pătraşcu Alexandra 12 C m.s. Udrea Anca  
"L. Tatar" n1 2004 Răducanu Bogdan 10 A I Cârstea Daniela  
n1 2004 Găinuşe Bogdan Alina 11 C II Udrea Anca  
ANUL 2005              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2005 Petrescu Ioana 7 A I Udrea Anca Calif ON
n3 2005 Teleşpan Marius 7 A III Udrea Anca  
n3 2005 Marinescu Cristina 7 A m Udrea Anca  
n3 2005 Andrei Stefan 9 A II Udrea Anca  
n3 2005 Vasilescu Laura 9 A m Udrea Anca  
n3 2005 Udrea Mircea 10 A I Udrea Anca Calif ON
n3 2005 Epure Viorica 10 B II Pupăză Gheorghiţa Calif ON
n3 2005 Popescu Alexandra 10 B III Pupăză Gheorghiţa Calif ON
n3 2005 Bercea Mihai 11 E I Marin Săndulescu Calif ON
n3 2005 Răducanu Bogdan 11 A II Cârstea Daniela Calif ON
n3 2005 Nechifor Alexandru 11 B III Pupăză Gheorghiţa  
n3 2005 Găinuşe Bogdan Alina 12 C I Udrea Anca Calif ON
n3 2005 Istrate Maria 12 D II Udrea Anca Calif ON
"V. Procopiu" n2 2005 Nechifor Alexandru 11 B I Pupăză Gheorghiţa  
"L. Tatar" n2 2005 Răducanu Bogdan 11 A II Cârstea Daniela  
"Evrika" n2 2005 Răducanu Bogdan 11 A II Cârstea Daniela  
n2 2005 Găinuşe Bogdan Alina 12 C II Udrea Anca  
ON fizică n1 2005 Petrescu Ioana 7 A m Udrea Anca  
n1 2005 Udrea Mircea 10 A m Udrea Anca  
n1 2005 Răducanu Bogdan 11 A m Cârstea Daniela  
n1 2005 Bercea Mihai 11 E m.s. Săndulescu Marin  
n1 2005 Găinuşe Bogdan Alina 12 C m.s. Udrea Anca  
"Phi"- faza grupe de ţări" n1 2005 Stefan Andrei 9 A III Udrea Anca  
n1 2005 Udrea Mircea 10 A I Udrea Anca  
n1 2005 Răducanu Bogdan 11 A II Cârstea Daniela  
n1 2005 Nechifor Alexandru 11 B III Pupăză Gheorghiţa  
n1 2005 Bercea Mihai 11 E m Săndulescu Marin  
n1 2005 Stanica Mihai 10 B III Cârstea Daniela  
n1 2005 Găinuşe Bogdan Alina 12 C m Udrea Anca  
ANUL 2006              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
OJ fizică n3 2006 Văduva Ana Maria 7 A II Udrea Anca Calif ON
n3 2006 Bardaşu Alexandru 7 A III Udrea Anca Calif ON
n3 2006 Petrescu Ioana 8 A I Udrea Anca Calif ON
n3 2006 Teleşpan Marius 8 A III Udrea Anca  
n3 2006 Dima Andra 9 II Udrea Anca  
n3 2006 Dumitraşcu Bianca 9 A III Udrea Anca  
n3 2006 Sergiu Catalina 9 III Udrea Anca  
n3 2006 Vasilescu Laura 10 A I Udrea Anca Calif ON
n3 2006 Epure Viorica 11 B I Pupăză Gheorghiţa Calif ON
n3 2006 Udrea Mircea 11 A II Udrea Anca Calif ON
n3 2006 Răducanu Bogdan 12 A I Cârstea Daniela Calif ON
n3 2006 Bercea Mihai 12 E II Săndulescu Marin Calif ON
"Evrika" n2 2006 Răducanu Raluca 7 A III Udrea Anca  
n2 2006 Petrescu Ioana 8 A m Udrea Anca  
"V. Procopiu" n2 2006 Petrescu Ioana 8 A I Udrea Anca  
ON fizică n1 2006 Văduva Ana Maria 7 A m Udrea Anca  
n1 2006 Petrescu Ioana 8 A III Udrea Anca  
n1 2006 Udrea Mircea 11 A m Udrea Anca  
n1 2006 Epure Viorica 11 B m Pupăză Gheorghiţa  
"Phi"-etapa naţ." n1 2006 Văduva Ana Maria 7 A II Udrea Anca  
n1 2006 Ivan Nicolae 7 A m Udrea Anca  
n1 2006 Petrescu Ioana 8 A I Udrea Anca  
n1 2006 Teleşpan Marius 8 A II Udrea Anca  
n1 2006 Stanca Alina 9 B III Cârstea Daniela  
n1 2006 Catalina Sergiu 9 A m Udrea Anca  
n1 2006 Cincă Bogdan 9 B m Cârstea Daniela  
n1 2006 Epure Viorica 11 B I Pupăză Gheorghiţa  
n1 2006 Popescu Alexandra 11 B II Pupăză Gheorghiţa  
n1 2006 Vasilescu Laura 10 A II Udrea Anca  
n1 2006 Ghiţă Patricia 10 A III Udrea Anca  
n1 2006 Udrea Mircea 11 A III Udrea Anca  
n1 2006 Enescu Mădălin 10 A m Udrea Anca  
n1 2006 Pandia Gheorghe 11 A m Udrea Anca  
n1 2006 Teleşpan Alexandru 10 A m Udrea Anca  
n1 2006 Varlan Daniel 11 A m Udrea Anca  
n1 2006 Răducanu Bogdan 12 A III Cârstea Daniela  
n1 2006 Bercea Mihai 12 E III Săndulescu Marin  
ANUL 2007              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
PHI International n0 2007 Dima Andra 10 I Udrea Anca  
PHI International n0 2007 Dumitrascu Bianca 10 I Udrea Anca  
PHI International n0 2007 Blotu Catinca   II Udrea Anca  
PHI International n0 2007 Darie radu 9 III Udrea Anca  
PHI International n0 2007 Petrescu Ioana 9 III Udrea Anca  
PHI International n0 2007 Iovan Andreea 10 III Sandulescu Marin  
PHI International n0 2007 Vlad Miruna   m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Marcu Adelaida   I Udrea Anca  
PHI n1 2007 Petrescu Ioana 9 I Udrea Anca  
PHI n1 2007 Darie Radu 9 I Udrea Anca  
PHI n1 2007 Vaduva Ana Maria 8 I Udrea Anca  
PHI n1 2007 Dima Andra 10 I Udrea Anca  
PHI n1 2007 Dumitrascu Bianca 10 I Udrea Anca  
PHI n1 2007 Catalina Sergiu   II Udrea Anca  
PHI n1 2007 Blotu Catinca   II Udrea Anca  
PHI n1 2007 Raducanu Raluca 8 III Udrea Anca  
PHI n1 2007 Manta Andrei   III Udrea Anca  
PHI n1 2007 Firescu Ioana   III Udrea Anca  
PHI n1 2007 Iovan Andreea 10 III Sandulescu Marin  
PHI n1 2007 Toretoiu Cristina   III Sandulescu Marin  
ONF n1 2007 Darie Radu 9 m Udrea Anca  
ONF n1 2007 Petrescu Ioana 9 m Udrea Anca  
"V. Procopiu" n1 2007 Darie Radu 9 m Udrea Anca  
"V. Procopiu" n1 2007 Petrescu Ioana 9 m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Toma Florina   m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Serbaneci Emilia   m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Vlad Miruna   m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Vasilescu Laura 11 m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Udrea Mircea 12 m Udrea Anca  
PHI n1 2007 Rascu Stefan   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2007 Brodeala Razvan 9 m Sandulescu Marin  
PHI n1 2007 Vartej Ioana   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2007 Trasca Mihaela   m Sandulescu Marin  
"L. Tatar" n2 2007 Dima Andra 10 m Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2007 Darie Radu 9 m Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2007 Petrescu Ioana 9 m Udrea Anca  
OJF n3 2007 Vaduva Ana 8 I Udrea Anca  
OJF n3 2007 Darie Radu 9 I Udrea Anca  
OJF n3 2007 Petrescu Ioana 9 II Udrea Anca  
OJF n3 2007 Vasilescu Laura  11 II Udrea Anca  
OJF n3 2007 Dima Andra 10 iii Udrea Anca  
OJF n3 2007 Enescu Madalin   III Udrea Anca  
OJF n3 2007 Iovan Andreea 10 III Sandulescu Marin  
OJF n3 2007 Plescan Diana   m Udrea Anca  
OJF n3 2007 Vlad Miruna   m Udrea Anca  
OJF n3 2007 Pluta Mihai   m Udrea Anca  
OJF n3 2007 Toretoiu Cristina   m Sandulescu Marin  
OJF n3 2007 Stanca Alina 10 II Carstea Daniela  
ONF n1 2007 Stanca Alina 10 m Carstea Daniela  
"V. Procopiu" n1 2007 Stanca Alina 10 m Carstea Daniela  
ANUL 2008              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
PHI n1 2008 Darie Radu 10 I Udrea Anca  
PHI n1 2008 Vaduva Ana-Maria 9 I Udrea Anca  
PHI n1 2008 Vlad Miruna   III Udrea Anca  
PHI n1 2008 Dumitrascu Bianca 11 III Udrea Anca  
PHI n1 2008 Petrescu Ioana 10 III Udrea Anca  
PHI n1 2008 Anghel Patricia   III Udrea Anca  
Evrika n1 2008 Darie Radu 10 m Udrea Anca  
Evrika n1 2008 Petrescu Ioana 10 m Udrea Anca  
"V. Procopiu" n1 2008 Darie Radu 10 m Udrea Anca  
"V. Procopiu" n1 2008 Petrescu Ioana 10 m Udrea Anca  
ONF n1 2008 Darie Radu 10 m Udrea Anca  
ON fizica n1 2008 Ciobotaru Georgiana 9 m Udrea Anca  
Evrika n1 2008 Ciobotaru Georgiana 9 m Udrea Anca  
"V. Procopiu" n1 2008 Ciobotaru Georgiana 9 m Udrea Anca  
PHI n1 2008 Ciobotaru Georgiana 9 m Udrea Anca  
PHI n1 2008 Serbaneci Emilia 11 m Udrea Anca  
PHI n1 2008 Dima Andra 11 m Udrea Anca  
ONF n1 2008 Vaduva Ana 9 m Udrea Anca  
ONF n1 2008 Petrescu Ioana 10 m Udrea Anca  
ONF n1 2008 Dumitrascu Bianca 11 m Udrea Anca  
ONF n1 2008 Stanca Alina 11 m Carstea Daniela  
ONF n1 2008 Stanca Roxana 9 m Carstea Daniela  
"L. Tatar" n2 2008 Darie Radu 10 I Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2008 Ciobotaru Georgiana 9 II Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2008 Dumitrascu Bianca 11 III Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2008 Vaduva Ana 9 m Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2008 Dima Andra 11 m Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2008 Petrescu Ioana 10 m Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2008 Ceausu Bianca 10 m Sandulescu Marin  
OJ fizica n3 2008 Ciobotaru Georgiana 9 I Udrea Anca  
OJF n3 2008 Darie Radu 10 I Udrea Anca  
OJF n3 2008 Stanca Alina 11 I Carstea Daniela  
Evaluare in educatie n3 2008 Ceausu Bianca   I Sandulescu Marin  
OJF n3 2008 Vaduva Ana 9 II Udrea Anca  
OJF n3 2008 Petrescu Ioana 10 II Udrea Anca  
OJF n3 2008 Dumitrascu Bianca 11 II Udrea Anca  
OJF n3 2008 Stanca Roxana   III Carstea Daniela  
OJF n3 2008 Ceausu Bianca   II Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2008 Aldescu Daniela   II Sandulescu Marin  
OJF n3 2008 Toretoiu Cristina   III Sandulescu Marin  
OJF n3 2008 Dima Andra 11 m Udrea Anca  
Oj fizica n3 2008 Anghel Patricia 9 m Udrea Anca  
OJF n3 2008 Iovan Andreea 11 m Sandulescu Marin  
OJF n3 2008 Martoiu Melanie   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2008 Martoiu Melania   m Sandulescu Marin  
OJF n3 2008 Stanca Alina 11 I Carstea Daniela  
Evrika n1 2008 Stanca Alina 11 m Carstea Daniela  
Evrika n1 2008 Stanca Roxana 9 m Carstea Daniela  
"L. Tatar" n2 2008 Stanca Alina 11 m Carstea Daniela  
"L. Tatar" n2 2008 Stanca Roxana 9 m Carstea Daniela  
PHI n1 2008 Ciocan Alexandru 9 m Carstea Daniela  
OJF n3 2008 Ciocan Alexandru 9 m Carstea Daniela  
ANUL 2009              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
Evaluare in educatie n1 2009 Ciobotaru Georgiana 9 II Udrea Anca  
PHI n1 2009 Darie Radu 11 II Udrea Anca  
PHI n1 2009 Iovan Andreea 12 II Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Ceausu Bianca   II Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Nistorescu Andreea 10 II Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Gheorghe Cristina   II Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Vulpe Andrei   II Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Toretoiu Cristina   III Sandulescu Marin  
ONF n1 2009 Vaduva Ana 10 m Udrea Anca  
Evika n1 2009 Darie Radu 11 m Udrea Anca  
ON fizica n1 2009 Ciobotaru Georgiana 10 m Udrea Anca  
PHI n1 2009 Paraschiv Carmen   m Udrea Anca  
PHI n1 2009 Oprea Alexandra   m Udrea Anca  
PHI n1 2009 Vaduva Serghiu   m Udrea Anca  
ONF n1 2009 Darie Radu 11 m Udrea Anca  
ONF n1 2009 Stanca Alina 12 m Carstea Daniela  
ONF n1 2009 Stanca Roxana 10 m Carstea Daniela  
Evaluare in educatie n1 2009 Martoiu Melania   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Popa Alexandra Paula   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Vartej Ioana   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Aldescu Daniela   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Darlescu Marian   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Haiducu Adrian   m Sandulescu Marin  
PHI n1 2009 Barbu Andreea Elena   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n2 2009 Martoiu Melania   I Sandulescu Marin  
"L. Tatar" n2 2009 Ciobotaru Georgiana 10 III Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2009 Vaduva Ana 10 III Udrea Anca  
"L. Tatar" n2 2009 Ceausu Bianca   III Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n2 2009 Ceausu Bianca   III Sandulescu Marin  
"L. Tatar" n2 2009 Darie Radu 11 m Udrea Anca  
Evaluare in educatie n2 2009 Aldescu Daniela   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n2 2009 Vulpe Andrei   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n2 2009 Stoica Silvia   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n2 2009 Barbu Andreea Elena   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n2 2009 Trasca Mihaela   m Sandulescu Marin  
OJ fizica n3 2009 Ciobotaru Georgiana 10 I Udrea Anca  
OJF n3 2009 Buse Cristina   I Udrea Anca  
OJF n3 2009 Darie Radu 11 I Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Vaduva Ana 10 I Udrea Anca  
OJF n3 2009 Stanca Alina   II Carstea Daniela  
Evaluare in educatie n3 2009 Ceausu Bianca   I Sandulescu Marin  
OJF n3 2009 Marica Gabriela   II Udrea Anca  
OJF n3 2009 Vaduva Ana 10 II Udrea Anca  
OJF n3 2009 Ceausu Bianca   II Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Iovan Andreea 12 II Sandulescu Marin  
OJF n3 2009 Oprea Cristina   III Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Vaduva Ana 10 III Udrea Anca  
OJF n3 2009 Martoiu Melania   III Sandulescu Marin  
OJF n3 2009 Ciocan Adriana   III Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Martoiu Melania   III Sandulescu Marin  
OJF n3 2009 Vaduva Sergiu   m Udrea Anca  
OJF n3 2009 Ciuca Tiberiu   m Udrea Anca  
OJF n3 2009 Angheluta Roxana   m Udrea Anca  
OJF n3 2009 Stanca Roxana   m Carstea Daniela  
OJF n3 2009 Barbu Andreea Elena   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Aldescu Daniela   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Vulpe Andrei   m Sandulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Popa Alexandra Paula   m Sandulescu Marin  
<"L. Tatar" n2 2009 Stanca Alina 12 II Carstea Daniela  
"L. Tatar" n2 2009 Stanca Roxana 10 m Carstea Daniela  
Evaluare in educatie II n3 2009 Stanca Roxana 10 I Carstea Daniela  
Evaluare in educatie III n3 2009 Stanca Roxana 10 I Carstea Daniela  
PHI n1 2009 Ciocan Alexandru 10 m Carstea Daniela  
Evaluare in fizica n3 2009 Ciocan Alexandru 10 III Carstea Daniela  
Evaluare in fizica n3 2009 Ciocan Alexandru 10 m Carstea Daniela  
Evaluare in fizica n3 2009 Ciocan Alexandru 10 m Carstea Daniela  
OJ Fizică n3 2009 Crecana Constantin 9 B I Săndulescu Marin Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Buşe Cristina 10A I Udrea Anca Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Stanca Roxana 11D I Cârstea Daniela Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Ceauşu Bianca 12F I Săndulescu Marin Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Ciobanu Constantin 7A II Udrea Anca Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Linte Luiza 9D II Udrea Anca  
OJ Fizică n3 2009 Mărăcine Adelin 10A II Udrea Anca  
OJ Fizică n3 2009 Ciobotaru Georgiana 11A II Udrea Anca Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Darie Radu 12C II Udrea Anca Calif. ON
OJ Fizică n3 2009 Ionescu Paul 10B III Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Crecana Constantin 9B Diplomă de merit Săndulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Mihăescu Silviu Alexandru 9B Diplomă de merit Săndulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Linte Luiza 9D Diplomă de merit Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Neg Calinic 9B Diplomă de merit Săndulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Văduva Sergiu 10A Diplomă de merit Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Buşe Cristina 10A Diplomă de merit Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Bornea Adelina 10A Diplomă de merit Udrea Anca  
Evaluare in educatie n3 2009 Ciocan Mihai Alexandru 11B Diplomă de merit Cârstea Daniela  
Evaluare in educatie n3 2009 Gheorghe Cristina Nicoleta 11C Diplomă de merit Săndulescu Marin  
Evaluare in educatie n3 2009 Darie Radu 12C Diplomă de merit Udrea Anca  
ANUL 2010              
Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiu Profesor Obs.
ON Fizică n1 2010 Stanca Roxana 11F Menţiune Cârstea Daniela  
ON Fizică n1 2010 Darie Radu 12C Menţiune Udrea Anca