Rezultate biologie - Lahovary.Ro



Rezultate concursuri


Rezultate obţinute de elevii Colegiului Naţional Alexandru Lahovari la concursuri şi olimpiade:


    Nivel olimpiadă sau concurs
  • N0 - olimpiadă sau concurs de nivel internaţional
  • N1 - olimpiadă sau concurs de nivel naţional
  • N2 - olimpiadă sau concurs de nivel interjudeţean
  • N3 - olimpiadă sau concurs de nivel judeţean


REZULTATE LIMBA FRANCEZĂ

Concurs Nivel Data Nume prenume elev Clasa Premiul Profesor Obs.
OJ franceză N3 1977 Beşliu Monica 11 D m Popovici Elena  
OJ franceză N3 1985 Cornilescu Dan 11 A II Popovici Elena  
OJ franceză N3 1986 Cornilescu Dan 12 A II Popovici Elena  
OJ franceză N3 1993 Stoica Elena Dina 9 C I Popovici Elena  
OJ franceză N3 1994 Stoica Elena Dina 10 C I Popovici Elena  
ON franceză N1 1994 Stoica Elena Dina 10 C M Popovici Elena  
Les jeunes dans
l’An 2000
N0 1995 Ciocan Delia 11 C P.S Stoicea Doina  
    Ionescu Cristina 11 C P.S Stoicea Doina  
ON franceză N1 1996 Bădulescu Mihaela 11 C M Stoicea Doina  
Belgique romane N0 1996 Buda Maria 11 C I Stoicea Doina  
OJ franceză N3 1997 Farkaş Anna-Maria 11 B I Popovici Elena  
ON franceză N1 1997 Ceauşescu Alice 9 D m Popovici Elena  
N1 1997 Păun Georgiana 12 m Oprea Ioan  
N1 1997 Buda Maria 12 C m Stoicea Doina  
N1 1997 Farkaş Anna-Maria 11 B m Popovici Elena  
OJ franceză N3 1998 Popescu Anamaria Paula 9 E M Ioachim Manuela  
N3 1998 Petrescu Irina Elena 9 E M Ioachim Manuela  
N3 1998 Popescu Cristian 9 E M Ioachim Manuela  
N3 1998 Farkaş Anna-Maria 12 B I Popovici Elena  
ON franceză N1 1998 Farkaş Anna-Maria 12 B m Popovici Elena  
OJ franceză N3 1999 Ghitan Alexandra Teodora 9 D I Stoicea Doina  
N3 1999 Sima Elena Laura 9 D II Stoicea Doina  
N3 1999 Primejdie Daniela 10 C I Stoicea Doina  
N3 1999 Petrescu Irina Elena 10 E II Ioachim Manuela  
ON franceză N1 1999 Tudoraşcu Anca 12 C III Florescu Rodica.  
OJ franceză N3 2000 Leuca Anca 9 A I Popovici Elena  
N3 2000 Pondiche Dana Maria 9 A II Popovici Elena  
N3 2000 Popescu Maria Gisela 10 C II Stoicea Doina  
N3 2000 Sima Laura 10 C III Stoicea Doina  
N3 2000 Murgoci Tudor 10 C M Stoicea Doina  
N3 2000 Sescioreanu Arianda 11 A I Ioachim Manuela  
N3 2000 Primejdie Daniela 11 C I Stoicea Doina  
N3 2000 Popescu Cristian 11 C II Stoicea Doina  
N3 2000 Darie Marius 12 H M Ioachim Manuela  
N3 2000 Coman Adela 12 H M Ioachim Manuela  
ON franceză N1 2000 Petrescu Irina Elena 11 H M Florescu Rodica  
N1 2000 Sescioreanu Arianda 11 A M Ioachim Manuela  
N1 2000 Primejdie Daniela 11 C M Stoicea Doina  
Bourgogne 2000 N0 2000 Clasa 10 G 10 G P.S Stoicea Doina  
OJ franceză N3 2001 Dumitrescu Diana 9 H M Ioachim Manuela  
N3 2001 Pătru Irina 9 H M Ioachim Manuela  
N3 2001 Simulescu Loredana 9 H M Ioachim Manuela  
N3 2001 Soare Andreea 9 H M Ioachim Manuela  
N3 2001 Pondiche Dana 10 A I Popovici Elena  
N3 2001 Leuca Anca 10 A II Popovici Elena  
N3 2001 Ghitan Alexandra 11 C I Stoicea Doina  
N3 2001 Sima Laura 11 C II Stoicea Doina  
Belgique Romane N1 2001 Săraru Roxana 10 D III Stoicea Doina  
Belgique Romane N1 2001 Popescu Gizela 11 D II Stoicea Doina  
ON franceză N1 2001 Marinoiu Liana Alexandra 9 C M Popovici Elena E dipl
N1 2001 Strat Ioana 12 H M Florescu Rodica  
N1 2001 Petrescu Irina Elena 12 H M Florescu Rodica  
OJ franceză N3 2002 Dumitrescu Diana 10 H II Ioachim Manuela  
N3 2002 Patru Irina 10 H III Ioachim Manuela  
N3 2002 Simulescu Loredana 10 H M Ioachim Manuela  
N3 2002 Soare Andreea 10 H M Ioachim Manuela  
N3 2002 Pondiche Dana 11 A I Oprea Ioan  
N3 2002 Ghitan Alexandra 12 C I Stoicea Doina  
N3 2002 Sima Laura 12 C II Stoicea Doina  
Le francais,
c’est mon fort
N3 2002 Pojoga Vilia 8 C M Ioachim Manuela  
N3 2002 Rădulescu Andreea 8 C M Ioachim Manuela  
N3 2002 Pojoga Vilia 8 C M Ioachim Manuela  
N3 2002 Radulescu Andreea 8 C M Ioachim Manuela  
N3 2002 Iuga Andreea 8 C M Ioachim Manuela  
ON franceză N1 2002 Ghitan Alexandra 12 C M Stoicea Doina  
N1 2002 Pondiche Dana 11 A M Oprea Ioan  
Allons en France
- V.Hugo
N0 2002 15 elevi 10 D I Stoicea Doina  
OJ franceză N3 2003 Fîrtat Anca 9 D I Stoicea Doina  
N3 2003 Petcu Alina 9 D II Stoicea Doina  
N3 2003 Fimin Olga Elena 10 H I Florescu Rodica Calificat ON
N3 2003 Manea Maria Magdalena 10 H III Florescu Rodica  
N3 2003 Cioboata Oana 10 H M Florescu Rodica  
N3 2003 Gageanu Ana Maria 10 H M Florescu Rodica  
N3 2003 Dumitrescu Diana 11 H I Ioachim Manuela Calificat ON
N3 2003 Miu Adriana 11 D III Stoicea Doina  
N3 2003 Pătru Irina 11 H III Ioachim Manuela  
N3 2003 Truşcă Ioana Georgiana 11 D III Florescu Rodica  
N3 2003 Gherghinaru Raluca 11 H M Ioachim Manuela  
N3 2003 Giura Olivia 11 G II Popovici Elena  
N3 2003 Răboacă Claudia 11 G I Popovici Elena Calificat ON
N3 2003 Untaru Andreea 11 D M Stoicea Doina  
N3 2003 Pondiche Dana 12 A I Oprea Ioan Calificat ON
N3 2003 Andrei Iulia Sofia 12 D M Florescu Rodica  
N3 2003 Stănescu Bianca 12 G M Stoicea Doina  
Le francais,
c’est mon fort
N3 2003 Ali Alhaj Jalila 8 C I Ioachim Manuela  
N3 2003 Pondiche Floriana 8 C I Ioachim Manuela  
ON franceză N1 2003 Fimin Olga Elena 10 H M Florescu Rodica  
N1 2003 Dumitrescu Diana 11 H M Ioachim Manuela  
N1 2003 Răboacă Claudia 11 G M Popovici Elena  
N1 2003 Pondiche Dana Maria 12 A M Oprea Ioan  
Allons en France N0 2003 10 elevi 10 D M Stoicea Doina  
N0 2003 Bălan Laura 11 D III Stoicea Doina  
OJ franceză N3 2004 Jinaru Dana 9 D III Florescu Rodica  
N3 2004 Cotar Alexandra 9 D M Florescu Rodica  
N3 2004 Dinca Oana 9 D M Florescu Rodica  
N3 2004 Mares Teodora 9 D M Florescu Rodica  
N3 2004 Fîrtat Anca 10 D III Stoicea Doina  
N3 2004 Nicolescu Oana 10 D M Stoicea Doina  
N3 2004 Mladin Ionela 11 I I Ioachim Manuela Calificat ON
N3 2004 Fimin Olga Elena 11 H I Florescu Rodica Calificat ON
N3 2004 Onea Maria 11 H II Florescu Rodica Calificat ON
N3 2004 Popa Ramona 11 E III Popovici Elena  
N3 2004 Găgeanu Ana Maria 11 H III Florescu Rodica  
N3 2004 Cioboata Oana 11 A M Florescu Rodica  
N3 2004 Marin Simona 12 D I Stoicea Doina Calificat ON
N3 2004 Dumitrescu Diana 12 H I Ioachim Manuela Calificat ON
N3 2004 Răboacă Claudia 12 G III Popovici Elena  
N3 2004 Gherghinaru Raluca 12 H II Ioachim Manuela Calificat ON
N3 2004 Giura Olivia 12 G II Popovici Elena  
ON franceză N1 2004 Fimin Olga Elena 11 H M Florescu Rodica  
N1 2004 Onea Maria 11 H M Florescu Rodica  
N1 2004 Marin Simona 12 D M Stoicea Doina  
N1 2004 Dumitrescu Diana 12 H M Ioachim Manuela  
Allons en France N0 2004 10 elevi 11 D M Stoicea Doina  
Muzică francofonă N0 2004 Soare Andreea 12 H I Ioachim Manuela marele premiu
OJ franceză N3 2005 Gherghinaru Aida 9 H M Ioachim Manuela  
N3 2005 Grigorescu Dorina 10 H II Ioachim Manuela  
N3 2005 Fîrtat Anca 11 D I Stoicea Doina Calificat ON
N3 2005 Tănăsoiu Oana 11 A II Popovici Elena  
N3 2005 Sitaru Crina 11 H III Ioachim Manuela  
N3 2005 Onea Maria 12 H I Florescu Rodica Calificat ON
N3 2005 Mladin Ionela 12 I I Ioachim Manuela Calificat ON
N3 2005 Fimin Olga Elena 12 H II Florescu Rodica Calificat ON
N3 2005 Manea Maria Magdalena 12 H III Florescu Rodica Calificat ON
N3 2005 Găgeanu Ana Maria 12 H M Florescu Rodica  
N3 2005 Bădescu Paula 12 H M Florescu Rodica  
ON franceză
Rm. Vâlcea
N1 2005 Mladin Ionela-Gabriela 12 I III Ioachim Manuela  
N1 2005 Fimin Olga Elena 12 H M Florescu Rodica  
N1 2005 Onea Maria 12 H M Florescu Rodica  
Solidarite en Grecia N0 2005 Ionescu Dragoş, Pojoga Vilia,
Statica Iulia, Oprea Luciana,
Cheratoiu Eliz
11 D P.S Stoicea Doina  
OJ franceză N3 2006 Dascalu Diana 10 C II Popovici Elena Calificat ON
N3 2006 Necula Stefania 10 J III Oprea Ioan Calificat ON
N3 2006 Cătănoiu Carmen 11 D III Florescu Rodica Calificat ON
N3 2006 Jinaru Dana 11 D II Florescu Rodica Calificat ON
N3 2006 Marin Bianca Patricia 11 D III Florescu Rodica Calificat ON
N3 2006 Sitaru Crina 12 H III Ioachim Manuela Calificat ON
N3 2006 Vasile Ramona 10 C III Popovici Elena  
N3 2006 Tănăsoiu Oana 12 A M Popovici Elena  
N3 2006 Bondoc Teodora 9 H M Ioachim Manuela  
N3 2006 Stocoloş Adina 9 D M Ioachim Manuela  
N3 2006 Ploscă Oana 12 H M Ioachim Manuela  
ON franceză N1 2006 Jinaru Dana 11 D III+M Florescu Rodica  
N1 2006 Marin Bianca Patricia 11 D M Florescu Rodica  
OJ franceză N3 2007 Bărbuş Ioana 9 G III Buinoiu Anca  
Concursul
"Primăvara poeţilor"
N0 2008 Bărbuş Ioana 10 G I Buinoiu Anca  
OJ franceză N3 2008 Ştefan Iasmina 9 D II Buinoiu Anca  
OJ franceză N3 2009 Antonie Roberta 9 H I Buinoiu Anca Calificată naţională
ON franceză N0 2009 Antonie Roberta 9 H M Buinoiu Anca
ON franceză N1 2016 Moga Denisa Cristina 11 C M specială Oana Ploscă
OJ franceză N3 2016 Moga Denisa Cristina 11 C II Oana Ploscă Calificată naţională
OJ franceză N3 2016 Alina Ciucă 11 C III Oana Ploscă
ON franceză N1 2017 Manea Maria Alexandra 11 G M Anca Iordache
OJ franceză N3 2017 Manea Maria Alexandra 11 G I Anca iordache Calificată naţională