Rezultate biologie - Lahovary.Ro



Rezultate concursuri


Rezultate obţinute de elevii Colegiului Naţional Alexandru Lahovari la concursuri şi olimpiade:


    Nivel olimpiadă sau concurs
  • N0 - olimpiadă sau concurs de nivel internaţional
  • N1 - olimpiadă sau concurs de nivel naţional
  • N2 - olimpiadă sau concurs de nivel interjudeţean
  • N3 - olimpiadă sau concurs de nivel judeţean


REZULTATE GEOGRAFIE

Anul 2014 | Anul 2013 | Anul 2012 | Anul 2011 | Anul 2010 | Anul 2009 | Anul 2008 | Anul 2007 | Anul 2006 | Anul 2005 | Anul 2004 | Anul 2003 | Anul 2002 | Anul 2001 | Înainte de anul 2001

< <
Concurs Nivel Data Nume şi prenume elev Clasa Premiul Profesor Observaţii
ÎNAINTE DE ANUL 2001              
OJ geografie N3 1991 Vâlcea Aziza 12 A I Nicolae Daneş Calificat ON
ON geografie N1 1991 Vâlcea Aziza 12 A III Nicolae Daneş  
OJ geografie N3 1994 Diaconescu Irene 12 A I Nicolae Daneş Calificat ON
OJ geografie N3 1997 Chiriţă Ramona 12 H I Diaconescu Ion Calificat ON
ANUL 2001              
OJ geografie N3 2001 Pătraşcu Alexandra 9 C I Nicolae Daneş  
ANUL 2002              
OJ geografie N3 2002 Găitănaru Ştefan Dragoş 12 D I Nicolae Daneş Calificat ON
ANUL 2003              
OJ geografie N3 2003 Vulcan Ana 9 I Nicolae Daneş Calificat ON
N3 2003 Sandu Ionuţ 11 B I Nicolae Daneş Calificat ON
ON geografie N1 2003 Vulcan Ana 9 III Nicolae Daneş  
N1 2003 Sandu Ionuţ 11 B M Nicolae Daneş  
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2003 Marin Alexandru Mihai 10 D III Nicolae Daneş  
N3 2003 Pătraşcu Alexandra 11 C I Nicolae Daneş Calificat ON
ON "Ştiinţele Pământului" N1 2003 Pătraşcu Alexandra 11 C I Nicolae Daneş  
ANUL 2004              
OJ geografie N3 2004 Basso Alexandra 9 D I Tudor Liviu Calificat ON
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2004 Basso Alexandra 9 D III Tudor Liviu  
N3 2004 Răducanu Bogdan 10 A II Nicolae Daneş  
N3 2004 Pătraşcu Alexandra 12 C I Nicolae Daneş Calificat ON
ON "Ştiinţele Pământului" N1 2004 Pătraşcu Alexandra 12 C I Nicolae Daneş  
OJ astronomie N3 2004 Răducanu Bogdan 10 A I Nicolae Daneş  
N3 2004 Găinuşă Alina 11 C II Nicolae Daneş  
ON astronomie N1 2004 Răducanu Bogdan 10 A I Nicolae Daneş Calif. la faza intern.
N1 2004 Găinuşă Alina 11 C II Nicolae Daneş  
Concurs Naţional de
comunicări ale elevilor
N3 2004 Mugescu Bogdan 10 I Nicolae Daneş  
ANUL 2005              
OJ geografie N3 2005 Pătru Andreea 9 II Tudor Liviu  
N3 2005 Pondiche Floriana 10 III Tudor Liviu  
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2005 Basso Alexandra 10 D II Tudor Liviu Calificat ON
ANUL 2006              
OJ geografie N3 2006 Dima Andra 9A I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2006 Becheru Aneluta 10I I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2006 Basso Alexandra 11D I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2006 Patru Andreea 12 II Tudor Liviu Calificată ON
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2006 Dima Andra 9A II Tudor Liviu Calificată ON
N3 2006 Basso Alexandra 11D III Tudor Liviu Calificată ON
ON "Ştiinţele Pământului" N1 2006 Basso Alexandra 11D M Tudor Liviu
ANUL 2007              
Sesiunea de comunicări ştiinţifice
geografie - faza judeţeană
N3 2007 Bădoiu Andrei 11J M Ciobanu Luiza
OJ geografie N3 2007 Popescu Floarea 9B I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2007 Dima Andra 10A I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2007 Becheru Aneluta 11I I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2007 Radu Lucian 9B M Tudor Liviu
N3 2007 Dumitrescu Robert 9B M Tudor Liviu
N3 2007 Basso Alexandra 12D M Tudor Liviu
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2007 Dima Andra 10A II Tudor Liviu Calificată ON
N3 2007 Basso Alexandra 12D M Tudor Liviu
ANUL 2008              
Sesiunea de comunicări ştiinţifice
"Să fii lider"
N1 2008 Catană Laura 12J II Ciobanu Luiza
OJ geografie N3 2008 Jugravescu Catalina 9D I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2008 Dima Andra 11A II Tudor Liviu
N3 2008 Becheru Aneluta 12I III Tudor Liviu
N3 2008 Banicioiu Ramona 9H M Tudor Liviu
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2008 Dima Andra 11A I Tudor Liviu Calificată ON
ON geografie N1 2008 Jugravescu Catalina 9D I Tudor Liviu Calificata OI
OI geografie N0 2008 Jugravescu Catalina 9D Medalie de argint
Medalie de aur cu echipa
Tudor Liviu Geography Olympiad
Carthage Tunis 2008
ANUL 2009              
OJ geografie N3 2009 Jugravescu Catalina 10D I Tudor Liviu Calificata ON
N3 2009 Marica Gabriela 9B I Tudor Liviu Calificata ON
N3 2009 Matusa Diana 9H II Tudor Liviu
N3 2009 Miu Evelina 9D III Tudor Liviu
N3 2009 Enescu Andrei 9B M Tudor Liviu
N3 2009 Geana Catalina 9H M Tudor Liviu
N3 2009 Damian Larisa 9G M Ciobanu Luiza
N3 2009 Căpăţânescu sandra 12I M Ciobanu Luiza
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2009 Jugravescu Catalina 10D I Tudor Liviu Calificata ON
N3 2009 Marica Gabriela 9B III Tudor Liviu Calificata ON
ON "Ştiinţele Pământului" N1 2009 Marica Gabriela 9B M Tudor Liviu
N1 2009 Jugravescu Catalina 10D M Tudor Liviu
ON geografie N1 2009 Marica Gabriela 9B M Tudor Liviu
N1 2009 Jugravescu Catalina 10D I Tudor Liviu Calificata OI
OI geografie N0 2009 Jugravescu Catalina 10D Medalie de argint
Medalie de aur cu echipa
Tudor Liviu Polonia
Sesiunea de comunicări ştiinţifice
geografie - faza judeţeană
N3 2009 Cîrstea Silvia 9E III Ciobanu Luiza
N3 2009 Piţigoi Oana 9G M Ciobanu Luiza
N3 2009 Statie Mihaela 9G M Ciobanu Luiza
ANUL 2010              
OJ geografie N3 2010 Costea Ştefania 9I I Ciobanu Luiza Calificata ON
N3 2010 Udrea Eliza 9I II Tudor Liviu
N3 2010 Marica Gabriela 10B I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2010 Damian Larisa 10G III Ciobanu Luiza
N3 2010 Jugrăvescu Cătălina 11D I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2010 Călvun Georgiana 12H III Ciobanu Luiza
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2010 Marica Gabriela 10B I Tudor Liviu Calificată ON
ON geografie N1 2010 Marica Gabriela 10B M Tudor Liviu
N1 2010 Jugrăvescu Cătălina 11D M Tudor Liviu Calificată OI
ON "Ştiinţele Pământului" N1 2010 Marica Gabriela 10B M Tudor Liviu
OI geografie N0 2010 Jugrăvescu Cătălina 11D Medalie de aur Tudor Liviu International Geography
Olimpiad - Taiwan
ANUL 2011              
OJ geografie N3 2011 Niţu Simona 9C I Ciobanu Luiza Calificata ON
N3 2011 Grigorescu Diana 9H II Tudor Liviu
N3 2011 Ionescu Andreea 9A M Tudor Liviu
N3 2011 Udrea Eliza 10E II Tudor Liviu
N3 2011 Muja Andrei 10E II Tudor Liviu
N3 2011 Costea Ştefania 10I I Ciobanu Luiza Calificata ON
N3 2011 Marica Gabriela 11B I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2011 Jugrăvescu Cătălina 12D I Tudor Liviu Calificată ON
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2011 Marica Gabriela 11B I Tudor Liviu Calificată naţională
ON geografie N1 2011 Niţu Simona 9C Menţiune specială Ciobanu Luiza
N1 2011 Marica Gabriela 10I Premiu special Tudor Liviu
N1 2011 Costea Ştefania 10I Menţiune specială Ciobanu Luiza
N1 2011 Jugrăvescu Cătălina 12D II Tudor Liviu Calificată OI
ON "Ştiinţele Pământului" N1 2011 Marica Gabriela 11B III Tudor Liviu
ANUL 2012              
OJ geografie N3 2012 Costea Ştefania 11I I Ciobanu Luiza Calificata ON
N3 2012 Niţu Simona 10C I Ciobanu Luiza Calificata ON
N3 2012 Bonciu Ileana 9D I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2012 Marica Gabriela 12B I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2012 Dascălu Gabriel 9H II Tudor Liviu
N3 2012 Dincă Arameris 9A III Ciobanu Luiza
N3 2012 Muja Andrei 11E III Tudor Liviu
N3 2012 Damian Larisa 12G M Ciobanu Luiza
ON geografie N1 2012 Niţu Simona 10C M Ciobanu Luiza
N1 2012 Bonciu Ileana 9D M Tudor Liviu
ANUL 2013              
OJ geografie N3 2013 Muja Andrei 12E II Tudor Liviu Calificat ON
N3 2013 Jianu Crina 9B III Tudor Liviu
N3 2013 Dascălu Gabriel 10H III Tudor Liviu
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2013 Saraolu Laurean 11A II Tudor Liviu
N3 2013 Daneci Alexandru 10D M Tudor Liviu
N3 2013 Avram Oana-Maria 10D M Tudor Liviu
N3 2013 Jianu Crina 9B M Tudor Liviu
ON geografie N1 2013 Muja Andrei 12E Menţiune specială Tudor Liviu
ANUL 2014              
OJ geografie N3 2014 Popescu Mihai 9D I Tudor Liviu Calificat ON
N3 2014 Jianu Crina 10B I Tudor Liviu Calificată ON
N3 2014 Dascălu Gabriel 11H II Tudor Liviu
OJ "Ştiinţele Pământului" N3 2014 Saraolu Laurean 12A II Tudor Liviu Calificat ON
N3 2014 Jianu Crina 10B M Tudor Liviu
N3 2014 Avram Oana-Maria 11D M Tudor Liviu
ON geografie N1 2014 JIanu Crina 10B Premiu special Tudor Liviu