Rezultate biologie - Lahovary.Ro



Rezultate concursuri


Rezultate obţinute de elevii Colegiului Naţional Alexandru Lahovari la concursuri şi olimpiade:


Listă olimpici naţionali istorie

    Nivel olimpiadă sau concurs
  • N0 - olimpiadă sau concurs de nivel internaţional
  • N1 - olimpiadă sau concurs de nivel naţional
  • N2 - olimpiadă sau concurs de nivel interjudeţean
  • N3 - olimpiadă sau concurs de nivel judeţean



REZULTATE ISTORIE

Anul şcolar 2014-2015 | Anul 2009 | Anul 2008 | Anul 2007 | Anul 2006 | Anul 2005 | Anul 2004 | Anul 2003 | Anul 2002 | Anul 2001 | Înainte de anul 2001


ANUL ŞCOLAR 2014-2015              
Concurs Nume elev Prenume elev Clasa Premiu Profesor Observaţii
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Brătoiu Antonio IX G Menţiune Oane Sorin
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Dumitrescu Horia IX D Premiul III Oane Sorin
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Ionescu Alexandru IX H Premiul II Oane Sorin
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Popescu Alexandra IX H Menţiune Oane Sorin
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Diaconu Cristina IX F Premiul I Samoilă Dana
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Cojocea Ana Ştefania X G Menţiune Samoilă Dana
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Niculea Elena Gabriela X G Menţiune Samoilă Dana
Olimpiada de istorie - faza judeţeană Szabo Elena Viorica X G Menţiune Samoilă Dana
Înainte de anul 2001              
Concurs Nivel Data Nume şi prenume elev Clasa Premiul Profesor Observaţii
ON istorie - Alba-Iulia N1 1987 Teleabă Diana 12 A PS Mihail Voiculescu  
ON istorie - Sibiu N1 1988 Niţă Felicia 12 A II Mihail Voiculescu  
ON istorie - Suceava N1 1990 Mocanu Cerasella 12 A III Mihail Voiculescu  
ON istorie - Zalău N1 1991 Şerban Octavian 12 E I Mihail Voiculescu  
ON istorie - Brăila N1 1993 Ioniţă Gabriela 12 PS Mihail Voiculescu  
ON istorie - Rm. Vâlcea N1 1995 Cîrstoiu Diana 12 C II Mihail Voiculescu  
ON istorie - Craiova N1 1995 Văduva Cosmin 12 M Mihail Voiculescu  
ON istorie - Piatra Neamţ N1 1996 Dobrinescu Dan 12 G PS Mihail Voiculescu  
ON istorie - Bistriţa N1 2000 Fulgescu Camelia 12 G III Mihail Voiculescu  
ANUL 2001              
OJ istorie N3 2001 Smaranda Alexandra 11 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2001 Mihăilescu Iulia 11 A I Sorin Oane Calificat ON
ON istorie - Focşani N1 2001 Smaranda Alexandra 11 A III Sorin Oane Ist. univ.
N1 2001 Mihăilescu Iulia 11 A M Sorin Oane  
ANUL 2002              
OJ istorie N3 2002 Smaranda Alexandra 12 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2002 Mihăilescu Iulia 12 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2002 Funar Adina 9 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2002 Sima Andreea 10 D II Maria Ochescu Calificat ON
N3 2002 Marin Simona 10 D M Maria Ochescu  
N3 2002 Mihalcea Andreea 10 D M Maria Ochescu  
ON istorie - Arad N1 2002 Mihăilescu Iulia 12 A I Sorin Oane  
N1 2002 Smaranda Alexandra 12 A M Sorin Oane  
ANUL 2003              
OJ istorie N3 2003 Marin Bianca   I Sorin Oane Calificat ON
N3 2003 Panait Maria   I Sorin Oane Calificat ON
N3 2003 Funar Adina 10 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2003 Mihalcea Andreea 11 D I Maria Ochescu Calificat ON
N3 2003 Serban Larisa 11 D I Maria Ochescu Calificat ON
N3 2003 Sima Andreea 11 D II Maria Ochescu Calificat ON
N3 2003 Marin Simona 11 D M Maria Ochescu  
ANUL 2004              
OJ istorie N3 2004 Căpăţână Irina 8 I Maria Ochescu Calificat ON
N3 2004 Stătică Iulia 9 I Sorin Oane Calificat ON
N3 2004 Mihalcea Andreea 10 I Maria Ochescu Calificat ON
N3 2004 Tudora Monica 12 B I Maria Ochescu Calificat ON
N3 2004 Tarău Andrada 8 II Maria Ochescu  
N3 2004 Drugan Alexandra 8 III Maria Ochescu  
N3 2004 Pasăre Raluca 8 m Maria Ochescu  
N3 2004 Răuţă Vladimir 8 m Maria Ochescu  
N3 2004 Monceanu Irina 9 I Sorin Oane Calificat ON
N3 2004 Sitaru Corina 10 H I Sorin Oane Calificat ON
ANUL 2005              
OJ istorie N3 2005 Stătică Iulia 10 I Sorin Oane Calificat ON
N3 2005 Sitaru Crina 11 H I Sorin Oane Calificat ON
N3 2005 Verdeş Vlad 12 I I Sorin Oane Calificat ON
ON istorie – Timişoara N1 2005 Sitaru Crina Daniela 11 H M Sorin Oane  
N1 2005 Verdeş Vlad Eugen 12 I M Sorin Oane  
Istorie şi societate
în dimensiune virtuală
Sibiu
N1 2005 Mugescu Bogdan 11 M Sorin Oane  
ANUL 2006              
OJ istorie N3 2006 Sitaru Crina 12 H I Sorin Oane Calificat ON
N3 2006 Tănăsoaica Liviu 9 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2006 Minoiu Radu 9 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2006 Codreanu Lăcrămioara 10 m Maria Ochescu  
ON istorie – Breaza N1 2006 Minoiu Radu 9 A M Sorin Oane  
ANUL 2007              
OJ istorie N3 2007 Minoiu Radu 10 A I Sorin Oane Calificat ON
N3 2007 Tănăsoaica Liviu 10 A II Sorin Oane  
N3 2007 Chiper Sorana 11 II Maria Ochescu Calificat ON
N3 2007 Cloţă Marius 11 M Maria Ochescu  
N3 2007 Ştefan Ioana 12 II Sorin Oane  
N3 2007 Dăscălete Sandra 12 II Sorin Oane  
ANUL 2008              
Istorie şi societate
în dimensiune virtuală
Suceava
N1 2008 Chisalom Călin 11 B M Sorin Oane Migraţiile în
lumea
contemporană
ANUL 2009              
OJ istorie N3 2009 Baniţă Constantin
Adrian
9 H I Maria Ochescu Calificat ON
N3 2009 Boştenaru Ioana 9 II Maria Ochescu  
N3 2009 Olar Florina
Roxana
9 A M Maria Ochescu  
N3 2009 Ivan Ana Maria 9 M Maria Ochescu  
N3 2009 Boşonea Alexandru 9 M Maria Ochescu  
N3 2009 Pantelimon Elena
Adriana
9 M Maria Ochescu  
N3 2009 Ştefan Iasmina 10 I Maria Ochescu  
N3 2009 Constantin Elena
Lorena
10 II Maria Ochescu  
N3 2009 Nicula Florina
Cristina
10 H M Sorin Oane  
N3 2009 Filipoiu Bogdan
Mihai
11 III Sorin Oane  
N3 2009 Rebegel Alexandra 12 I Sorin Oane Calificat ON
N3 2009 Tănăsoaica Liviu 12 A M Sorin Oane  
N3 2009 Minoiu Radu 12 A M Sorin Oane  
N3 2009 Alexandrescu Michail
Radu
12 M  
Istorie şi societate
în dimensiune virtuală
Bârlad
N1 2009 Chisalom Călin 12 B M Sorin Oane Societatea
postbelică